Wersje językowe
PROMOCJE
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROMOCJI Z DNIA 26.01.2019

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROMOCJI Z DNIA 26.01.2019

 

1. ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO, IŻ MOŻE WYSTĄPIĆ SYTUACJA, ŻE ZAKUPIONEGO PRODUKTU W PROMOCJI NIE BĘDZIE DOSTĘPNEGO W PROMOCJI, GDYŻ NASZA FIRMA PROWADZI RÓWNIEŻ SPRZEDAŻ NA PORTALACH AUKCYJNYCH I CZASEM DOCHODZI DO SYTUACJI, ŻE PRODUKT W SYSTEMIE SKLEPU JEST, NATOMIAST FIZYCZNIE JUŻ NIE WYSTĘPUJE. W TAKIM PRZYPADKU KLIENTOWI PRZYSŁUGUJE PRAWO DO WYMIANY NA INNY PRODUKT Z NASZEJ STRONY W TEJ SAMEJ CENIE LUB ZWROT GOTÓWKI ZA PRZEDMIOT.

 

2. W PRZYPADKU ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU - W PRZYPADKU ZAKUPIONEGO PRODUKTU W PROMOCJI NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY NA INNY ROZMIAR, JEST TYLKO MOŻLIWOŚĆ ZWROTU GOTÓWKI Z ZACHOWANIEM WARUNKU OPISANEGO PONIŻEJ.

Konsumentom kupującym w sieci przysługuje ustawowe prawo do odstąpienia od umowy niezależnie od tego, czy produkt został zakupiony na promocji, czy też pochodzi ze standardowej oferty sklepu. Jeśli chcemy skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, to w ciągu 1. dni od dnia otrzymania przesyłki powinniśmy poinformować o tym sprzedawcę. Niezależnie od prawa do odstąpienia od umowy, kupującym przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Jeśli zakupiony w promocji towar jest wadliwy, to konsumenci mogą go zareklamować w sklepie internetowym.

 

3. PRODUKTY ZAKUPIONE DNIA 26.01.2019 BĘDĄ WYSYŁANE DNIA - 28.01.2019 - TYLKO POD WARUNKIEM ZAKSIĘGOWANIA PŁATNOŚCI DO DNIA 27.01.2019 DO GODZINY 12 00.

 

W PRZECIWNYM RAZIE CZAS WYSYŁKI WYNIESIE DO 5 DNI ROBOCZYCH.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl