Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień:

 

 

 

1. Wszystkie zamówienia czapek, koszul, koszulek oraz produktów w promocji są wysyłane w 1-2 dni. Bez względu na zamówioną ilość, w przypadku pilnego zamówienia wyżej wymienionych produktów, można wykonać do nas telefon z informacją o takim stanie, byśmy mogli zadbać i dopilnować by takie zamówienie wysłać priorytetowo. 

 

2. Zamówienia indywidualne - towar wysyłamy w przeciągu: od 24h do 4 dni roboczych, ale nie później jak 7 dni od momentu wpłaty, bądź potwierdzenia wysyłki za pobraniem.

3. Zamówienia grupowe - czas realizacji zamówienia i wysyłki jest podawany jeszcze przed przystąpieniem do jego realizacji i trwa w zależności od tego jak duże jest zlecenie. (do 10 sztuk - 2 dni roboczych, do 20 sztuk - 4 dni robocze, do 30 sztuk - 5 dni roboczych, 50 sztuk - 7-10 dni roboczych, 100 sztuk - 14 dni roboczych ). Realizacja jest rozpoczęta dnia następnego, od momentu zaksięgowania płatności.

W celu uzyskania dokładnej informacji o czasie Twojego zamówienia, napisz do nas e-mail i podaj rozmiary, ilości oraz model.

 

 

 

Czas dotyczy produktów z naszej strony naszych modeli, przy realizacji projektów innych niż na stronie i w innej kolorystyce niż jest dostępna na stronie, czas może się wydłużyć.

Zamówienia z nadrukami będą realizowane 2 dni dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl